Spustili jsme nový e-shop

Kategorie
 
 
 
 
Úvod > Informace a zprávy > Spustili jsme nový e-shop
 

Spustili jsme nový e-shop

Ve snaze zlepšovat naše služby jsme spustili nový e-shop press.sk. Má nový design, je responzivní, takže nyní si bez problémů můžete prohlížet jeho stránky či nakupovat i v mobilu nebo na tabletu. Všechny zásilky doručujeme kurýrem, takže rychlost a spolehlivost je zaručena. Zvýšila se i bezpečnost, web běží na https zabezpečeném protokolu.

Pro zákazníky z České republiky

Nový e-shop je dvoudoménový, to znamená, že zákazníci z České republiky najdou jeho kompletní obsah na adrese https://www.magnetpress.cz/, kde mohou nakupovat za ceny v Kč, platby se provádějí na účet v české bance, takže žádné poplatky navíc, rovněž poštovné odpovídá cenám v České republice. Zákazníky z České republiky prosíme, aby při nákupech používali výše uvedenou adresu https://www.magnetpress.cz/.

Bonusy jsme zachovali

Zachovali jsme i bonus pro předplatitele časopisů ze SR a ČR u naší společnosti. Využijte možnost uplatnění slevy na nákup zboží ve výši 10 %. Každý předplatitel alespoň jednoho časopisu předplaceného na rok v naší společnosti se stává členem „Hobby klubu“ (v SR) a „Profit klubu“ (v ČR) a při nákupu zboží má nárok na slevu ve výši 10 % u titulů, které mají uvedeny ceny i pro Hobby klub a Profit klub, po dobu trvání předplatného. Využijte tuto možnost, získáte tak leckteré tituly za bezkonkurenční ceny.

Na závěr chceme poprosit o Vaše pochopení, pokud během návštěvy našeho nového e-shopu narazíte na nějakou chybu. Upozorněte nás na ni prosím na adrese info@press.sk nebo webmaster@press.sk. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze