Kategorie
 
 
 
 
Časopisy > Bydlení, stavebnictví > Era21 - předplatné
 

Era21 - předplatné

Vaše cena: Zjistit cenu
:
Produkt bol pridán do Wishlistu.
Tento produkt se už nachází vo Wishliste!
Informace o titule:
Počet stránPočet strán:100-120
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:200
Rozmery - výškaRozmery:297
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1213-6212
PeriodicitaPeriodicita:dvojmesačník

Popis titulu

Časopis ERA21 je jedním z nejvýraznějších a nejrespektovanějších českých odborných časopisů o architektuře, jenž reflektuje aktuální tendence a problémy současného vystavěného prostředí.

Jeho charakteristickým rysem je tematické zaměření jednotlivých čísel, které vznikají v úzké spolupráci s interními i externími kurátory a s redakční radou, v níž se setkávají odborníci z řad praktikujících architektů i teoretiků architektury z akademického a vědecko-výzkumného prostředí. Díky tomu ERA21 přináší hluboký vhled do dané problematiky; v ucelené sérii tak vzniká soubor dokumentů trvalejší hodnoty, k nimž se lze opakovaně vracet.

Kromě informování čtenářů o dění v oblasti architektury klade časopis důraz na přesahy architektury do dalších oborů a společenských oblastí a jejich vzájemné ovlivňování.


ERA21 je jediný architektonický časopis v ČR, který připravuje tým architektů.

ERA21 je unikátní tím, že přináší nové informace komplexně zpracované pod dohledem renomovaného kurátora, který je vždy vybírán s ohledem na dané téma.

ERA21 je v pravidelném kontaktu se zahraničními ateliéry a architekty, aby mohla přinášet to nejlepší z dané problematiky.

ERA21 je trvale v kontaktu se čtenáři – vlastní systém pro správu databáze abonentů, doprovodné akce, ankety, živá skupina na Facebooku, která se aktivně podílí na utváření obsahu časopisu.

ERA21 staví na pečlivé koncepční práci, z níž mohou čtenáři s důvěrou čerpat.

Komentáře

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze