Kategorie
 
 
 
 
Úvod > Časopisy > Móda > Elle Decoration - Jaro 2017
 

Elle Decoration - Jaro 2017

Vydavatel:Burda Praha
Dostupnost
Dostupnost: Dodací lhůta: do 14 dnů
Vaše cena: 119,90 CZK
Produkt bol pridán do Wishlistu.
Tento produkt se už nachází vo Wishliste!
Informace o titule:
Počet stránPočet strán:130
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:220
Rozmery - výškaRozmery:285
JazykJazyk:český
Rok vydaniaRok vydania:2017
ISSNISSN:1803-9464

Popis titulu

Nové číslo Elle Decoration vám ukáže, jaké je bydlet v bývalé cementárně, nechat svou osobnost odrážet v interiéru i doplňcích nebo dát naplno průchod své vášni pro sbírání uměleckých děl. Jarní ELLE Decoration vás pozve do míst netušené krásy. Milánský dům designérky Paoly Navone má osobitého ducha, výrazný industriální styl, přitom je ale v těsném kontaktu se zelení. Ostatně podobně jako cementárna v Barceloně, kterou Ricardo Bofill přetvořil v architektonický ateliér i obytné prostory. V dokonalém obklopení přírodou žije finská výtvarnice Anu Pentik – její dům u jezera v Laponsku chrání z několika směrů les.
Vítězové českých cen EDIDA  tedy ELLE Decoration International Design Awards – vytvořili v loňském roce úchvatné kusy pro krásnější a lépe fungující interiéry. Seznámíme vás s nimi i jejich výtvory. Dozvíte se také mnohé o historii a současnosti francouzského designu, jejích předních osobnostech a nejvýraznějších značkách.
S femme fatale slovinského designu Nikou Zupanc, jejíž hvězda stoupá raketovou rychlostí, jsme si povídali o úloze designéra v dnešní společnost a o vášni pro umění promluvili se čtveřicí českých sběratelů. Dále představíme nejsilnějšími trendy v zařizování obývacích prostorů, zejména pokud jde o pohovky a křesla. A chybět tradičně nebudou ani designové novinky z Česka i ze světa.

Komentáře

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze